Тест Ретенције знања – Накнадни термин за студенте шесте године студија шк. 2021/22.

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ VI ГОДИНЕ СТУДИЈА ШК. 2021/22.

Обавештавају се студенти који нису полагали Тест ретенције знања 16.4.2022., да поднесу молбе за накнадно полагање теста  са образложењем за изостанак. Молбе предати референту VI године или доставити на мејл dragana.atanackovic@med.bg.ac.rs   до 11.5.2022.

Накнадни термин полагања Теста ретенције знања је 14.5.2022.  у амфитеатру Патологије у 10,00 часова.

Тестирање ја анонимно и обавезно.

Након обављеног теста студенту ће бити уписано у индексу да је приступио тестирању, што ће бити услов за узимање уверења о дипломирању.

Председник Комисије                                                                      Продекан

Проф. др Милош Кораћ, ср.                                                            Проф. др Душан Попадић, ср.